В Сіверсько-Донецькому БУВР пройшла онлайн-перевірка знань з питань охорони праці 

Невід’ємний компонент роботи будь-якого підприємства чи організації – охорона праці, дотримання вимог якої покликане вберегти здоров’я і життя співробітників. Саме тому досконалі знання з питань охорони праці мають бути в арсеналі не тільки відповідальних осіб, а й керівництва.

Сьогодні, 12 листопада, в режимі онлайн керівництво та профільні фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів і його структурних підрозділів пройшли перевірку знань з питань охорони праці.

Попередньо Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства було організовано навчальний процес, який через дію карантинних обмежень відбувався у дистанційному режимі. Такий формат навчання на інтерактивній платформі Google Сlassroom передбачав самостійне опрацювання матеріалу та комунікації з викладачами Центру і фахівцями Держводагентства.

І місце з охорони праці – вже п’ятий рік поспіль у Сіверсько-Донецького БУВР!

Після опрацювання навчального матеріалу слухачами курсу відбувся іспит, який приймала галузева комісія на чолі із завідувачем сектору з охорони праці Держводагентства Ольгою Лісовською. До складу комісії з перевірки знань з питань охорони праці увійшли заступник директора з навчально-організаційної роботи та міжнародного співробітництва ЦПКВГ Ольга Лисюк, завідувач кафедри управління водними ресурсами та охорони праці ЦПКВГ Валентина Сторчак та доцент цієї кафедри Наталія Романенко.

Охорона праці – очима дітей

30 білетів по 5 питань в кожному стосувались різних аспектів охорони праці, актуальних для сталого і безпечного функціонування об’єктів водогосподарсько-меліоративного комплексу України. Зазначимо, що посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, відповідно до ст. 18 Закону України “Про охорону праці”, мають проходити навчання і перевірку знань з питань охорони праці під час прийняття на роботу, а також з періодичністю один раз на три роки.
За результатами навчання та успішно складеного іспиту 14 посадових осіб з числа керівництва та фахівців з охорони праці Сіверсько-Донецького БУВР отримають посвідчення встановленого зразка.

Що потрібно, аби врятувати річку Деркул?
26.11.2021 16:41
Місцеві кажуть, що колись по річці Деркул на Луганщині, ходили кораблі. Сьогодні це маленька заросла річка, яка майже вмирає. Але мешканці Біловодської громади налаштовані її врятувати, тому що…
ЕКОпросвіта заради сталого розвитку: інтегроване управління водними ресурсами за басейновим принципом
26.11.2021 16:13
Сьогодні, 26 листопада, фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів долучились до участі у черговому навчальному семінарі з питань охорони довкілля та сталого розвитку. …
8 грудня – онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону
26.11.2021 13:19
8 грудня 2021 року о 10-00 у Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбудеться чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. У зв’язку з карантинними…