Анонси

30 червня – онлайн-засідання

басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону

30 червня 2021 року відбудеться чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону.

Під час засідання планується розглянути питання щодо плану роботи басейнової ради на 2021 рік; Плану управління ризиками затоплень району річкового басейну Дону; розробки елементів Плану управління річковим басейном Дону у 2021 році із залученням експертної підтримки; здійснення діагностичного та операційного моніторингу поверхневих вод.

До участі у заході запрошені члени басейнової ради, представники органів влади та місцевого самоврядування, експерти, фахівці водогосподарського та екологічного напрямків, підприємства-водокористувачі, науковці, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Онлайн-засідання розпочнеться 30 червня 2021 року о 10:00 у форматі відео-конференції на платформі Zoom за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/72000484582?pwd=K0xML0s1TXAyeXRhZUs4OXZmKzZsdz09.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до контактної особи: Ірина Сидоренко (06262) 2-61-61, e-mail: sd@sdbuvr.gov.ua.

Технічна підтримка: Дмитро Котляров (050) 018-85-90.

Акредитація ЗМІ: Юлія Киркач (050) 901-83-47.

УВАГА! Засідання Міжвідомчої комісії

10 червня с 2021 р. в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбудеться засідання Міжвідомчої комісії з питань підготовки водогосподарського комплексу до роботи в літньо-осінній період 2021 року в суббасейні Сіверського Дінця району річкового басейну Дон у межах Харківської, Донецької та Луганської областей (крім тимчасово окупованої території).

Через карантинні обмеження засідання проводитиметься у режимі онлайн-конференції. Початок засідання – об 11:00.

Регламент засідання (у прикріпленому файлі).

Регламент засідання Міжвідомчої комісії з питань підготовки водогосподарського комплексу до роботи в літньо-осінній період 2021 року в суббасейні Сіверського Дінця району річкового басейну Дон у межах Харківської, Донецької та Луганської областей (крім тимчасово окупованої території)

До уваги водокористувачів!

Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів інформує:

До Порядку ведення державного обліку водокористування, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78, ЗАТВЕРДЖЕНО ЗМІНИ наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 18.12.2020 № 375 «Про затвердження Змін до Порядку ведення державного обліку водокористування та Порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України».

Відповідно до змін, подання водокористувачами звітів за 2021 рік буде здійснюватись в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Портал дія» або Портал електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України за посиланням: e-services.davr.gov.ua.

Змінено критерії подачі звітності: у відповідності до пункту п.1.5 Порядку, звіти державного обліку водокористування надаються водокористувачами які здійснюють діяльність, пов’язану із забором та/або використанням води, скиданням зворотних (стічних) вод та забруднюючих речовин в об’ємі 5 м3 води на добу.

Більш детально зі змінами до Порядку можна ознайомитись за посиланням: zakon.rada.gov.ua.

КОНКУРС
«Зміни своє МАЙБУТНЄ – про ВОДУ дбай сьогодні!»

Прийом творчих робіт на конкурс "Сіверський Донець – очима молоді" 2020 завершено.

Сподіваємось, що всі охочі встигли подати на наш конкурс свої малюнки, фотографії, поетичні та прозові твори, мотиваційні розробки та дослідницькі роботи, а також виховні заходи (окрема номінація для педагогів). Після завершення реєстрації надані роботи буде представлено на розгляд конкурсної комісії.

Про підсумки конкурсу, а також дату і місце проведення нагородження буде повідомлено додатково. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

Нагадаємо, що головним меседжем 14-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» 2020, який щороку проводить Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження», є слоган: «Зміни своє МАЙБУТНЄ – про ВОДУ дбай сьогодні!».

Кожен з нас вже сьогодні має усвідомити, що ВОДА є найціннішим ресурсом, без якого неможливе існування цивілізації на планеті Земля, і від наших щоденних дій залежить, яке МАЙБУТНЄ ми обираємо для себе і своїх дітей. Катастрофічні зміни клімату та екологічний стан водних ресурсів нерозривно пов’язані між собою, і кожен щодня обирає, прискорити чи уповільнити ці процеси.

До участі в конкурсі було запрошено учнів та студентів Донецької, Харківської та Луганської областей, а також їх викладачів, які готові докласти власних зусиль заради змін на краще, адже СВОЄ МАЙБУТНЄ МИ ОБИРАЄМО ВЖЕ СЬОГОДНІ!!!

Ваші творчі здобутки – яскраві малюнки, спостереження у фотографіях, захоплюючі поетичні й прозові твори, ефектні мотиваційні розробки та аналітичні дослідницькі роботи – стануть вагомим внеском у справу очищення наших водойм від шкідливого пластику (докладніше) та небезпечних фосфатів (докладніше)!!!

Нова категорія творчих робіт – виховні заходи – відтепер надає можливість і педагогам поділитись своїми творчими здобутками у спільній справі формування ЕКО-свідомості юного покоління!

Єднаємось в ЕКО-спільноту, що любить, шанує і піклується про водні ресурси басейну Сіверського Дінця – головної водної артерії сходу України!

Умови конкурсу.


Положення конкурсу (завантажити)
Супровідний лист від навчального закладу (завантажити)

Молодь Придінців’я – ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

Бути ЕКО-відповідальним + дбати про ВОДУ => змінювати МАЙБУТНЄ!

ЗРОБИМО наші водойми ЧИСТИМИ від ПЛАСТИКУ та ФОСФАТІВ!

* * *

А за ПІДТРИМКУ 13-го творчого конкурсу "Сіверський Донець – очима молоді" 2019 ми щиро ВДЯЧНІ:

  • Донецькій обласній державній адміністрації і Департаменту екології та природних ресурсів, що вже п'ятий рік поспіль підтримують екологічні громадські заходи в рамках Дня Сіверського Дінця!
  • Представництву Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Координатору проєктів ОБСЄ в Україні, які вже другий рік поспіль надають чудові ЕКО-подарунки для призерів та переможців конкурсу!
  • Авторській художньо-керамічній майстерні "Український гончарний посуд" за екологічні вироби з червоної глини для створення юними художниками авторських ексклюзивних шедеврів!

Завдяки Вам конкурс живе, а молодь сходу України стає все більш ЕКО-свідомою та ЕКО-відповідальною!

***********************************************************************************************************************

24 грудня 2019 року в залі засідань Луганської обласної державної адміністрації відбулось НАГОРОДЖЕННЯ переможців та призерів по ЛУГАНСЬКІЙ області: (докладніше про це у розділі "Новини").

Перелік ПЕРЕМОЖЦІВ по Луганській області (завантажити)

Перелік ПРИЗЕРІВ по Луганській області (завантажити)

***********************************************************************************************************************

18 грудня 2019 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось НАГОРОДЖЕННЯ переможців та призерів по ДОНЕЦЬКІЙ області: (докладніше про це у розділі "Новини").

Перелік ПЕРЕМОЖЦІВ по Донецькій області (завантажити)

Перелік ПРИЗЕРІВ по Донецькій області (завантажити)

***********************************************************************************************************************

4 грудня 2019 року в галереї Інформаційно-виставкового центру "БУЗОК" (м. Харків, вул. Сумська, 25) відбулось НАГОРОДЖЕННЯ переможців та призерів по ХАРКІВСЬКІЙ області: (докладніше про це у розділі "Новини").

Перелік ПЕРЕМОЖЦІВ по Харківській області (завантажити)

Перелік ПРИЗЕРІВ по Харківській області (завантажити)