Оренда водних об'єктів

До уваги орендарів водних об'єктів!

З 1 січня 2021 року у зв'язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України, в т.ч. по внутрішньоміських районах Донецька, Горлівки, Макіївки та Маріуполя, вступають в дію оновлені рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до місцевих бюджетів Донецької області.

Реквізити оновлених рахунків (завантажити у форматі Excel) для обліку доходів місцевого бюджету за ККДБ 22130000 Орендна плата за водні об’єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами (області, міста Києва) Донецька область.

Реквізити оновлених рахунків (завантажити у форматі Excel) для обліку доходів місцевого бюджету за ККДБ 22130001 Орендна плата за водні об’єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами (району або міста обласного значення, об'єднаної територіальної громади) Донецька область.

Реквізити оновлених рахунків (завантажити у форматі Excel) для обліку доходів місцевого бюджету за ККДБ 22130002 Орендна плата за водні об’єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами (району у місті, міста районного значення, села, селища чи їх об'єднань) Донецька область.

orenda-vodnikh-obektiv-don-obl.pdf

Поділитися: