І місце з охорони праці – вже п’ятий рік поспіль у Сіверсько-Донецького БУВР!

Протягом кількох років Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів тримається в лідерах міського огляду-конкурсу з охорони праці.

І п’ять років поспіль бере першість в оглядовій групі «Невиробнича сфера».

Понад сто підприємств, установ та організацій Слов’янська щороку демонструють свою систему охорони праці, створення безпечних і здорових умов для працівників.

Оглядова комісія відзначає високі показники і належний рівень стану охорони праці в басейновому управлінні та вже уп’яте присуджує нам І місце!

Вітаємо весь колектив Сіверсько-Донецького БУВР! Так тримати!

"

Довідково. Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції 2006 року про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі (№ 187).

З початку 2020 року пандемія COVID-19 перетворилася на кризу світового масштабу і спричинила глибокий вплив на всі сфери життя.

У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.

До Дня екологічної освіти 2021: ЕКОосвіта й ЕКОвиховання – в пріоритеті у водників Сіверського Дінця
13.05.2021 08:45
Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів у своїй діяльності протягом року тісно взаємодіє з різними освітніми закладами з питань екологічної освіти та виховання. У прагненні сформувати…
12 травня – День екологічної освіти
12.05.2021 16:25
Щорічно 12 травня у багатьох країнах світу відзначається День екологічної освіти. Цей день веде свою історію з 1992 року, коли на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро при обговоренні проблем…
Тиждень Європи в Україні: європейські підходи до управління водними ресурсами
12.05.2021 12:47
Діяльність Держводагентства глибоко корелюється з європейськими принципами, квінтесенцією яких є верховенство права, та ґрунтується на засадах демократичного суспільства, в якому є місце людській…