Управління водними ресурсами в умовах змін клімату  та зростаючого дефіциту води

Сьогодні, 11 листопада, керівництво та фахівці водної сфери Сіверсько-Донецького БУВР долучились до участі в онлайн-конференції на тему: «Управління водними ресурсами в умовах змін клімату та зростаючого дефіциту води».

Це перший захід з однойменного навчального онлайн-курсу, організованого Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства разом із Посольством Ізраїлю в Україні та Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України у співпраці з MASHAV та MATC - MASHAV Agricultural Training Center.

До навчання в режимі онлайн долучились керівники і профільні фахівці підвідомчих організацій Міндовкілля, представники громадських організацій та незалежні експерти, зацікавлені у покращенні роботи водного сектору в умовах зміни клімату в нашій державі.

Як зазначив у вітальному слові заступник глави місії посольства Ізраїлю в Україні Йоав Бистрицький, реалізація такого навчального курсу є свідченням ефективної співпраці між Ізраїлем та Україною у напрямі обміну досвідом у сфері управління водними ресурсами та розширення співробітництва між нашими країнами.

Лектором стартової онлайн-конференції спільного українсько-ізраїльського курсу виступив Яков Лівшиц, директор департаменту гідрогеології, управління водних ресурсів Ізраїлю. Він поділився зі слухачами впровадженим у державі досвідом максимально раціонального використання водних ресурсів за умов відчутного їх дефіциту.

Нехай буде вода: ізраїльський досвід вирішення світової проблеми нестачі води представлено в Україні

Неабиякий інтерес учасників заходу викликали можливості опріснення морської води та використання очищених стічних і зливових вод для потреб зрошення, а також ретельне відстеження кількісного та якісного стану підземних вод в умовах обмеженого ресурсу. Для отримання більш поглибленої інформації з питань, актуальних для обох країн, Яков Лівшиц запропонував надсилати їх до посольства Ізраїлю в Україні.

Поділитися:
Міндовкілля: стратегія водного сектора на воєнний та відбудовний період
07.05.2022 19:40
Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець обговорив з в.о. голови Держводагентства Олексієм Кузьменковим стратегічний план робіт на воєнний та відбудовний період для…
Уряд схвалив законопроєкт, який спрощує адмінпроцедури у водогосподарській сфері
03.05.2022 13:22
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 29 квітня підтримав законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції господарської діяльності у сфері розвитку…
Міндовкілля: удосконалено порядок ведення державного водного кадастру
21.04.2022 12:45
Відповідне рішення прийняли на засіданні Кабінету Міністрів України, повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України. Ним затвердили зміни до Порядку ведення…