Лабораторія моніторингу вод Східного регіону: підготовка до акредитації триває

"

З 8 по 10 червня в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів проходить триденний семінар-практикум для фахівців лабораторії моніторингу вод Східного регіону в рамках курсу «Основні вимоги до впровадження системи керування лабораторій відповідно до вимог ДСТУ ISO 17025:2019».

Семінар організований Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства, що перебуває у сфері управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Генеральний секретар ОБСЄ Хельга Марія Шмід відвідала Лабораторію моніторингу вод Східного регіону

До Сіверсько-Донецького БУВР завітали заступник директора Центру Ольга Лисюк та провідний викладач Ольга Сухачова, аби наочно побачити оновлену лабораторію моніторингу вод Східного регіону та особисто поділитись практичним досвідом з її колективом.

Перший день семінару був присвячений законодавчим та нормативно-правовим питанням, а також Порядку проведення моніторингу масивів поверхневих вод та оцінці їх стану. Його слухачами стали фахівці басейнового управління, дотичні до виконання моніторингу поверхневих вод та аналізу його результатів.

Теми наступних двох днів стосуватимуться підготовки до акредитації та аудиту в лабораторіях згідно з вимогами ДСТУ ISO/IEC 17025:2019, організації внутрішньо-лабораторного контролю якості вимірювань, валідації методів та роботі з документацією.

Лабораторія моніторингу вод Східного регіону

Всесвітній день річок – свято для всіх і для кожного!
27.09.2021 11:49
Щорічно в останню неділю вересня відзначають Всесвітній день річок, покликаний привернути увагу суспільства до проблем водних артерій планети. Вперше соціальні активності до цього…
У Приазов'ї перерахують річки, ставки і водосховища
24.09.2021 13:44
У басейні річок Приазов'я проводиться інвентаризація водних об'єктів. Згідно з постановою Кабінету Міністрів, такі заходи проходять по всій країні. Як повідомила 0629 начальник відділу…
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону очима ЕКОактивної молоді
22.09.2021 15:17
З нагоди Всесвітнього дня моніторингу води (18 вересня) та 15-річчя Дня Сіверського Дінця (21 вересня) свої можливості презентувала лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверського-Донецького…