ЕКОактивістам Сходу України наочно про моніторинг поверхневих вод

Допитливі, вмотивовані, ресурсні… Націлені на підвищення власного рівня екологічної свідомості та відповідальності. Прагнуть змінити світ на краще, вирішуючи екологічні проблеми сьогодення заради майбутнього.

Саме такими побачили ми учасників вже Другого міжрегіонального семінару для ЕКОактивістів Сходу України, який було організовано осередком громадянського суспільства «Друкарня» за доброї підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Німецької неурядової організації Brot für die Welt ("Хліб для Світу").

ЕКОактивну молодь Луганщини відзначили за перемогу в творчому конкурсі

В останні вихідні червня 15 активістів з різних міст і сіл Донеччини та Луганщини завітали на екскурсію до лабораторії моніторингу вод Східного регіону, щоб на власні очі побачити і почути про її можливості після кардинальної трансформації. Наразі модернізована лабораторія Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів є однією з чотирьох базових лабораторних центрів системи Держводагентства і відповідає європейським стандартам.

Заступник начальника відділу моніторингу вод та басейнової взаємодії Наталія Білоцерківська поділилась з ЕКОактивною громадськістю новими європейськими підходами у виконанні державного моніторингу поверхневих вод на Сході України. А начальник лабораторії Олена Лоткова та провідний хімік Анна Баранова продемонстрували нове лабораторне оснащення, придбане за кошти Донецької обласної державної адміністрації та в рамках проєктів Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Талановиті та ЕКОсвідомі. В Харкові відбулось нагородження переможців творчого конкурсу

Фахівці басейну Сіверського Дінця відповіли на всі питання ЕКОактивної молоді і запевнили, що завжди раді підтримці громадськості у питаннях збереження водних ресурсів на Сході України.

Докладніше про семінар – на Фейсбук-сторінці осередку громадянського суспільства «Друкарня»: https://www.facebook.com/drukarnia.sloviansk.

Поділитися:
Про відновлення і розбудову миру в аспектах захисту довкілля: стартував навчальний інтенсив від ПРООН
11.08.2022 19:17
Сьогодні, 11 серпня, у місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області стартував дводенний тренінговий інтенсив у межах проєкту «Підтримка ЄС на сході України – відновлення, розбудова миру та…
"Артерія життя": як війна вбиває Сіверський Донець
02.08.2022 08:49
Вже близько пів року по найбільшій ріці українського сходу проходить ділянка фронту з російськими окупантами. Росіяни обстрілюють позиції ЗСУ на правому березі Дінця та поки марно намагаються…
Нафтопродукти та нітрити. Що ще цього літа знайшли у воді з Сіверського Дінця та його приток
30.07.2022 19:14
У червні та липні в басейні Сіверського Дінця, де беруть питну воду для усієї Донеччини, фахівці зафіксували ртутне забруднення у 8,5 рази більше від дозволеного. Показники азоту та нітритів…