ЕКОактивістам Сходу України наочно про моніторинг поверхневих вод

Допитливі, вмотивовані, ресурсні… Націлені на підвищення власного рівня екологічної свідомості та відповідальності. Прагнуть змінити світ на краще, вирішуючи екологічні проблеми сьогодення заради майбутнього.

Саме такими побачили ми учасників вже Другого міжрегіонального семінару для ЕКОактивістів Сходу України, який було організовано осередком громадянського суспільства «Друкарня» за доброї підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Німецької неурядової організації Brot für die Welt ("Хліб для Світу").

ЕКОактивну молодь Луганщини відзначили за перемогу в творчому конкурсі

В останні вихідні червня 15 активістів з різних міст і сіл Донеччини та Луганщини завітали на екскурсію до лабораторії моніторингу вод Східного регіону, щоб на власні очі побачити і почути про її можливості після кардинальної трансформації. Наразі модернізована лабораторія Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів є однією з чотирьох базових лабораторних центрів системи Держводагентства і відповідає європейським стандартам.

Заступник начальника відділу моніторингу вод та басейнової взаємодії Наталія Білоцерківська поділилась з ЕКОактивною громадськістю новими європейськими підходами у виконанні державного моніторингу поверхневих вод на Сході України. А начальник лабораторії Олена Лоткова та провідний хімік Анна Баранова продемонстрували нове лабораторне оснащення, придбане за кошти Донецької обласної державної адміністрації та в рамках проєктів Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Талановиті та ЕКОсвідомі. В Харкові відбулось нагородження переможців творчого конкурсу

Фахівці басейну Сіверського Дінця відповіли на всі питання ЕКОактивної молоді і запевнили, що завжди раді підтримці громадськості у питаннях збереження водних ресурсів на Сході України.

Докладніше про семінар – на Фейсбук-сторінці осередку громадянського суспільства «Друкарня»: https://www.facebook.com/drukarnia.sloviansk.

Всесвітній день річок – свято для всіх і для кожного!
27.09.2021 11:49
Щорічно в останню неділю вересня відзначають Всесвітній день річок, покликаний привернути увагу суспільства до проблем водних артерій планети. Вперше соціальні активності до цього…
У Приазов'ї перерахують річки, ставки і водосховища
24.09.2021 13:44
У басейні річок Приазов'я проводиться інвентаризація водних об'єктів. Згідно з постановою Кабінету Міністрів, такі заходи проходять по всій країні. Як повідомила 0629 начальник відділу…
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону очима ЕКОактивної молоді
22.09.2021 15:17
З нагоди Всесвітнього дня моніторингу води (18 вересня) та 15-річчя Дня Сіверського Дінця (21 вересня) свої можливості презентувала лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверського-Донецького…