День захисту дітей разом із Сіверсько-Донецьким БУВР

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів зустрічались із переможцями та призерами щорічного творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді». Юні художники і фотографи, літератори та дослідники запрошувались до управління по черзі протягом дня із дотриманням усіх карантинних вимог.

Заслужені нагороди талановитій молоді Придінців’я урочисто вручали начальник Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук та заступник начальника відділу моніторингу вод та басейнової взаємодії Наталія Білоцерківська. Чудові подарунки в ЕКОстилі для молодого покоління ЕКОсвідомих українців надали Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Проводячи екскурсію виставкою творчих робіт, секретар оргкомітету конкурсу Юлія Киркач націлювала молодь та їх рідних на екологічне світосприйняття при підготовці до участі в конкурсі наступного сезону.

Зазначимо, що вручення нагород на цьому не завершується. Всі конкурсанти, відзначені журі, отримають свої дипломи та пам’ятні подарунки.

А найвиразніші творчі роботи вже увійшли до тематичного альманаху «Ми пишемо ЧОРНИМ по СИНЬОМУ…». Малюнок, що мав честь стати «обличчям» цієї збірки, став подарунком для Генерального секретаря ОБСЄ пані Хельги Марії Шмід, яка 29 травня побувала з робочим візитом у Сіверсько-Донецькому БУВР.

Генеральний секретар ОБСЄ Хельга Марія Шмід відвідала Лабораторію моніторингу вод Східного регіону

Міжбасейнова взаємодія: участь у басейновій раді річок Приазов’я
17.06.2021 09:19
16 червня фахівці Сіверсько-Донецького БУВР узяли участь в онлайн-засіданні басейнової ради річок Приазов’я. У форматі відеоконференції було заслухано інформацію про виконання водоохоронних заходів в…
ЕКОактивну молодь Луганщини відзначили за перемогу в творчому конкурсі
16.06.2021 11:35
15 червня представники Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів побували в Луганській області з відповідальною місією - нагородження переможців та призерів 14-го творчого конкурсу …
Талановиті та ЕКОсвідомі. В Харкові відбулось нагородження переможців творчого конкурсу
14.06.2021 17:00
Сьогодні, 14 червня, в Харкові у приміщенні Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області вітали творчо обдаровану та ЕКОактивну молодь Харківщини. Там за сприяння керівництва офісу…