Доступно про електронну форму звітності розповіли водокористувачам фахівці Сіверсько-Донецького БУВР

Сьогодні, 16 грудня, в режимі відеоконференції відбувся онлайн-семінар на тему: «Подання звіту про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) за 2021 рік в електронній формі», організований Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів.

Понад 600 водокористувачів були поінформовані стосовно можливості онлайн-участі у такому заході, з них близько 150 вирішили скористатись фаховою допомогою для більш детального ознайомлення з особливостями електронної форми подання звітності.

Е-звітність (паралельно зі звичною паперовою) була запроваджена Держводагентством з початку 2021 року, а вже з 1 січня 2022 року форма подання звіту про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) стане є виключно електронною.

Профільні спеціалісти Сіверсько-Донецького БУВР ознайомили учасників семінару зі змінами до Порядку ведення державного обліку водокористування, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16 березня 2015 року № 78, а також надали кваліфіковані роз’яснення щодо Порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Держводагентства за посиланням.

А ті, хто не зміг долучитись до участі у семінарі з питань подання електронної звітності за формою № 2ТП-водгосп (річна), для отримання консультацій можуть звернутись до відділу водних відносин та ведення водного кадастру Сіверсько-Донецького БУВР (м. Слов’янськ, вул. Торська, 35, тел. 095-290-24-14) та відділу водокористування Сіверсько-Донецького БУВР (с. Покровське Мангушського р-ну, вул. Худолія, 1, тел. 066-064-54-68).

Поділитися:
Підтримуємо українські традиції: до водників Донеччини завітали щедрувальники
13.01.2022 14:29
В Україні за давнім звичаєм 13 та 14 січня відзначають народні свята – Маланки (Щедрий вечір) та Василя (старий Новий рік). У цей день щедрувальники ходять від хати до хати, бажаючи господарям…
Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, бережіть своє життя та майно!
10.01.2022 14:57
Сіверсько-Донецьке басейнове управління продовжує профілактично-роз’яснювальну роботу з працівниками підприємства щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки. Враховуючи збільшення кількості…
Ситуація з погіршенням якості річкової води на сході України на контролі у Міндовкілля
30.12.2021 10:57
Погіршення якості води у р. Сіверський Донець стало ключовою темою наради, що відбулась 29 грудня у форматі відеоконференції під головуванням заступника Міністра захисту довкілля та природних…