Доступно про електронну форму звітності розповіли водокористувачам фахівці Сіверсько-Донецького БУВР

Сьогодні, 16 грудня, в режимі відеоконференції відбувся онлайн-семінар на тему: «Подання звіту про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) за 2021 рік в електронній формі», організований Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів.

Понад 600 водокористувачів були поінформовані стосовно можливості онлайн-участі у такому заході, з них близько 150 вирішили скористатись фаховою допомогою для більш детального ознайомлення з особливостями електронної форми подання звітності.

Е-звітність (паралельно зі звичною паперовою) була запроваджена Держводагентством з початку 2021 року, а вже з 1 січня 2022 року форма подання звіту про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) стане є виключно електронною.

Профільні спеціалісти Сіверсько-Донецького БУВР ознайомили учасників семінару зі змінами до Порядку ведення державного обліку водокористування, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16 березня 2015 року № 78, а також надали кваліфіковані роз’яснення щодо Порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Держводагентства за посиланням.

А ті, хто не зміг долучитись до участі у семінарі з питань подання електронної звітності за формою № 2ТП-водгосп (річна), для отримання консультацій можуть звернутись до відділу водних відносин та ведення водного кадастру Сіверсько-Донецького БУВР (м. Слов’янськ, вул. Торська, 35, тел. 095-290-24-14) та відділу водокористування Сіверсько-Донецького БУВР (с. Покровське Мангушського р-ну, вул. Худолія, 1, тел. 066-064-54-68).

Поділитися:
Про відновлення і розбудову миру в аспектах захисту довкілля: стартував навчальний інтенсив від ПРООН
11.08.2022 19:17
Сьогодні, 11 серпня, у місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області стартував дводенний тренінговий інтенсив у межах проєкту «Підтримка ЄС на сході України – відновлення, розбудова миру та…
"Артерія життя": як війна вбиває Сіверський Донець
02.08.2022 08:49
Вже близько пів року по найбільшій ріці українського сходу проходить ділянка фронту з російськими окупантами. Росіяни обстрілюють позиції ЗСУ на правому березі Дінця та поки марно намагаються…
Нафтопродукти та нітрити. Що ще цього літа знайшли у воді з Сіверського Дінця та його приток
30.07.2022 19:14
У червні та липні в басейні Сіверського Дінця, де беруть питну воду для усієї Донеччини, фахівці зафіксували ртутне забруднення у 8,5 рази більше від дозволеного. Показники азоту та нітритів…