Безпечно, зручно та естетично в Сіверсько-Донецькому БУВР

"В Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів у червні – липні на виконання наказу Держводагентства «Про заходи щодо забезпечення ефективного функціонування водогосподарської галузі» тривають ремонтні роботи адміністративної будівлі та виробничих приміщень.

Наразі вже відремонтовано сходовий марш та ганок сходів центрального входу адміністративної будівлі Сіверсько-Донецького БУВР.

Під час ремонту сходів акцент був зроблений на безпечне користування.

В Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів встановили нову сучасну протипожежну систему

Зокрема в ході ремонту зроблено вимощення сходинок плиткою з керамограніту, на яких закріплено спеціальні алюмінієві пороги з антиковзаючими гумовими вставками, що забезпечує комфорт працівників та відвідувачів.

З метою експлуатаційної безпеки та естетичного вигляду перил на ганку було прийнято рішення про заміну перил з пластику на металевій основі на перила з полірованої нержавіючої сталі. Це забезпечило точки опори при ходьбі вздовж перил та запобігає падінню людей за периметр конструкції.

Зазначимо, що ганок центрального входу адмінбудівлі став значно зручнішим, має естетичний вигляд, а головне – безпечнішим.

До Лабораторії Східного регіону завітала ЕКОактивна молодь
26.07.2021 10:54
Сучасну Лабораторію Східного регіону, створену на базі басейнової лабораторії моніторингу вод та ґрунтів Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, відвідали студенти «Слов’янського…
Як водники та студенти малі річки Слов’янщини досліджували: ФОТОрепортаж
23.07.2021 15:24
23 липня фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів зі студентами «Слов’янського фахового коледжу Національного авіаційного університету», вихованцями гуртка «Торське наукове…
Відбулося засідання колегії Донецької обласної державної адміністрації
22.07.2021 15:51
Сьогодні, 22 липня, в онлайн-режимі відбулося засідання колегії Донецької обласної державної адміністрації. В засіданні прийняв участь начальник Сіверсько - Донецького басейнового управління…