Безпечно, зручно та естетично в Сіверсько-Донецькому БУВР

"В Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів у червні – липні на виконання наказу Держводагентства «Про заходи щодо забезпечення ефективного функціонування водогосподарської галузі» тривають ремонтні роботи адміністративної будівлі та виробничих приміщень.

Наразі вже відремонтовано сходовий марш та ганок сходів центрального входу адміністративної будівлі Сіверсько-Донецького БУВР.

Під час ремонту сходів акцент був зроблений на безпечне користування.

В Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів встановили нову сучасну протипожежну систему

Зокрема в ході ремонту зроблено вимощення сходинок плиткою з керамограніту, на яких закріплено спеціальні алюмінієві пороги з антиковзаючими гумовими вставками, що забезпечує комфорт працівників та відвідувачів.

З метою експлуатаційної безпеки та естетичного вигляду перил на ганку було прийнято рішення про заміну перил з пластику на металевій основі на перила з полірованої нержавіючої сталі. Це забезпечило точки опори при ходьбі вздовж перил та запобігає падінню людей за периметр конструкції.

Зазначимо, що ганок центрального входу адмінбудівлі став значно зручнішим, має естетичний вигляд, а головне – безпечнішим.

Поділитися:
Про відновлення і розбудову миру в аспектах захисту довкілля: стартував навчальний інтенсив від ПРООН
11.08.2022 19:17
Сьогодні, 11 серпня, у місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області стартував дводенний тренінговий інтенсив у межах проєкту «Підтримка ЄС на сході України – відновлення, розбудова миру та…
"Артерія життя": як війна вбиває Сіверський Донець
02.08.2022 08:49
Вже близько пів року по найбільшій ріці українського сходу проходить ділянка фронту з російськими окупантами. Росіяни обстрілюють позиції ЗСУ на правому березі Дінця та поки марно намагаються…
Нафтопродукти та нітрити. Що ще цього літа знайшли у воді з Сіверського Дінця та його приток
30.07.2022 19:14
У червні та липні в басейні Сіверського Дінця, де беруть питну воду для усієї Донеччини, фахівці зафіксували ртутне забруднення у 8,5 рази більше від дозволеного. Показники азоту та нітритів…