Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів

В цифровому просторі України з’явився ще один інструмент для ЕКОсвідомих громадян

Фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів на запрошення громадської організації «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» долучились до участі у публічній презентації мобільного застосунку (додатку) «EcoWater», яка проходила у відкритому просторі «ТатоХаб» м.Краматорськ.

За участі представників державних органів влади та ЗМІ було обговорено стан водних ресурсів регіону та інструменти співпраці влади й громадськості в рамках екологічного моніторингу водойм регіону.

Керівник проєкту «EcoWater» Ігор Дзержинський представив присутнім перебіг реалізації проєкту і результати проведеної роботи. З можливостями і перевагами використання мобільного додатку «EcoWater» учасники заходу мали можливість ознайомитись в ході інтерактиву-практикуму з ідеологами та розробниками застосунку.
Захід було організовано громадською організацією «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» в рамках проєкту «EcoWater» за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН).

Проєкт «EcoWater» – це мобільний додаток-мапа для громадського моніторингу екологічного стану водних об'єктів Донеччини, де кожен громадянин у реальному часі, використовуючи відкриті дані, може бачити на єдиній мапі точне географічне місце та юридичний статус водойм, їхній екологічний стан і т.ін. Крім того, ЕКОактивні громадяни завдяки додатку можуть подати сигнал про загрозу чи наявні проблеми водойми, щоб відповідальні служби могли вчасно та оперативно відреагувати на надзвичайну ситуацію.

Поділитися:
Що потрібно, аби врятувати річку Деркул?
26.11.2021 16:41
Місцеві кажуть, що колись по річці Деркул на Луганщині, ходили кораблі. Сьогодні це маленька заросла річка, яка майже вмирає. Але мешканці Біловодської громади налаштовані її врятувати, тому що…
ЕКОпросвіта заради сталого розвитку: інтегроване управління водними ресурсами за басейновим принципом
26.11.2021 16:13
Сьогодні, 26 листопада, фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів долучились до участі у черговому навчальному семінарі з питань охорони довкілля та сталого розвитку. …
8 грудня – онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону
26.11.2021 13:19
8 грудня 2021 року о 10-00 у Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбудеться чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. У зв’язку з карантинними…