Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів

В цифровому просторі України з’явився ще один інструмент для ЕКОсвідомих громадян

Фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів на запрошення громадської організації «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» долучились до участі у публічній презентації мобільного застосунку (додатку) «EcoWater», яка проходила у відкритому просторі «ТатоХаб» м.Краматорськ.

За участі представників державних органів влади та ЗМІ було обговорено стан водних ресурсів регіону та інструменти співпраці влади й громадськості в рамках екологічного моніторингу водойм регіону.

Керівник проєкту «EcoWater» Ігор Дзержинський представив присутнім перебіг реалізації проєкту і результати проведеної роботи. З можливостями і перевагами використання мобільного додатку «EcoWater» учасники заходу мали можливість ознайомитись в ході інтерактиву-практикуму з ідеологами та розробниками застосунку.
Захід було організовано громадською організацією «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» в рамках проєкту «EcoWater» за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН).

Проєкт «EcoWater» – це мобільний додаток-мапа для громадського моніторингу екологічного стану водних об'єктів Донеччини, де кожен громадянин у реальному часі, використовуючи відкриті дані, може бачити на єдиній мапі точне географічне місце та юридичний статус водойм, їхній екологічний стан і т.ін. Крім того, ЕКОактивні громадяни завдяки додатку можуть подати сигнал про загрозу чи наявні проблеми водойми, щоб відповідальні служби могли вчасно та оперативно відреагувати на надзвичайну ситуацію.

Поділитися:
Міндовкілля: стратегія водного сектора на воєнний та відбудовний період
07.05.2022 19:40
Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець обговорив з в.о. голови Держводагентства Олексієм Кузьменковим стратегічний план робіт на воєнний та відбудовний період для…
Уряд схвалив законопроєкт, який спрощує адмінпроцедури у водогосподарській сфері
03.05.2022 13:22
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 29 квітня підтримав законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції господарської діяльності у сфері розвитку…
Міндовкілля: удосконалено порядок ведення державного водного кадастру
21.04.2022 12:45
Відповідне рішення прийняли на засіданні Кабінету Міністрів України, повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України. Ним затвердили зміни до Порядку ведення…