Успішно підвищуємо кваліфікацію заради доброго стану вод

Сертифікати про успішне проходження навчання з курсу «Плани управління річковим басейном» отримали начальник та профільні фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.

Короткострокову освітню програму підвищення кваліфікації за темою розроблення ПУРБ було організовано у дистанційному режимі Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства Міндовкілля.

Результати тестування з трьох етапів навчання, що відбулись у березні-травні 2022 року, показали високий рівень отриманих знань слухачами курсу від Сіверсько-Донецького БУВР, що й був засвідчений відповідними сертифікатами.

Навчальний інтенсив для фахівців підвідомчих організацій Міндовкілля з напрямку управління водними ресурсами щодо процесу розроблення ПУРБ Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства спільно з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України проводить з 2021 року.

Кроки до перемоги: з турботою про воду як основу життя

Нагадаємо, що План управління річковим басейном – це стратегічний документ, який міститиме програму заходів, спрямованих на покращення екологічного стану водних об’єктів басейну і досягнення доброго екологічного та хімічного стану вод, що є основною метою згідно з Водною Рамковою Директивою ЄС.

Завдяки плідній співпраці Сіверсько-Донецького БУВР з національними та міжнародними експертами за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розроблення Плану управління річковим басейном Дону здійснюється відповідно до встановлених термінів.

Поділитися:
Наш посильний внесок у спільний добробут з нагоди Дня Конституції
28.06.2022 20:07
У прифронтовому місті Слов’янськ, яке героїчно виборює своє конституційне право на мирне й безпечне життя, не припиняються роботи з благоустрою. До зусиль комунальників доєднали свої зусилля і ми –…
У фокусі обговорень громадськості – шкода водним ресурсам внаслідок збройної агресії рф
22.06.2022 11:49
Громадська рада при Державному агентстві водних ресурсів України обговорила питання методології оцінки завданої шкоди довкіллю, збитків і потреб внаслідок збройної агресії рф, повідомляє сайт…
Природоорієнтовані рішення в урбанізованому просторі: кращі світові практики і покрокове впровадження
21.06.2022 18:38
21 червня фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів узяли участь в онлайн-зустрічі робочої групи водного сектору за темою «Природоорієнтовані рішення у водному…