Талановита та ЕКО-свідома молодь Луганщини отримала нагороди конкурсу, присвяченого Дню Сіверського Дінця

24 грудня 2019 року в м. Сєвєродонецьку відбулось урочисте нагородження переможців та призерів конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» (по Луганській області), присвяченого Дню Сіверського Дінця – 2019.

До зали засідань Луганської обласної державної адміністрації були запрошені юні учасники разом зі своїми наставниками. Цього року понад 260 творчих робіт надійшло на конкурс з Луганської області, і понад 100 дітей було номіновано для нагородження за високий рівень виконання малюнків і фотографій, відеороликів та літературних творів, мотиваційних розробок і дослідницьких робіт.

Друзями Сіверського Дінця назвав їх представник організаторів конкурсу – начальник Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергій Трофанчук і зауважив, що для «нашого посушливого краю ця річка – єдине джерело промислового і питного водопостачання, і від збереження річкових вод у доброму стані залежить і добра якість нашого з вами життя».

Директор Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації Олег Тіхонов, вітаючи талановиту молодь, зазначив, що Сіверський Донець є не тільки найважливішою артерією Східної України, а ще і джерелом натхнення для всіх поколінь: «Молодь Луганщини, ви – наша надія і сподівання. У майбутньому саме вам доведеться дбати про нашу землю, про всі наші маленькі та великі річки», – сказав він. І висловив вдячність Сіверсько-Донецькому басейновому управлінню водних ресурсів, що 13 років поспіль проводить конкурс.

На виховну місію заходу звернув увагу директор Департаменту освіти і науки Юрій Стецюк, адже конкурс допомагає дітям та молоді зростати екологічно-відповідальними, а через свої творчі роботи вони змушують і нас, дорослих, замислитись над важливими питаннями екології – над тим, що саме і в якому стані ми залишаємо їм у спадок.

Переможці та призери цьогорічного конкурсу отримали почесні дипломи від організаторів та цінні ЕКО-подарунки від Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та Авторської художньо-керамічної майстерні «Український гончарний посуд», які вже другий рік поспіль підтримують талановиту й еко-свідому молодь сходу України.

ЕКОактивну молодь Луганщини відзначили за перемогу в творчому конкурсі
16.06.2021 11:35
15 червня представники Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів побували в Луганській області з відповідальною місією - нагородження переможців та призерів 14-го творчого конкурсу …
Талановиті та ЕКОсвідомі. В Харкові відбулось нагородження переможців творчого конкурсу
14.06.2021 17:00
Сьогодні, 14 червня, в Харкові у приміщенні Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області вітали творчо обдаровану та ЕКОактивну молодь Харківщини. Там за сприяння керівництва офісу…
Міжвідомча комісія узгодила режими роботи водосховищ та водогосподарських систем в суббасейні Сіверського Дінця на період літньо-осінньої межені 2021 року
10.06.2021 16:44
10 червня в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось засідання Міжвідомчої комісії з питань підготовки водогосподарського комплексу до роботи в літньо-осінній період 2021…