Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів

Фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів презентували здобутки

Фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів презентували здобутки на профільній виставці в Києві. "Aqua Ukraine" – захід, який проходить щорічно. Але в якості повноправного учасника басейнове управління виставляло свої здобутки уперше. Розповідали про сучасну лабораторію та моніторинг вод за європейськими вимогами.

Про це повідомляє телеканал «С-плюс».

У Слов’янську впроваджують сучасний моніторинг води європейського рівня. Лабораторію моніторингу вод Східного регіону відкрили на базі Сіверсько-Донецького басейнового управління,навесні минулого року. Нещодавно її досягнення презентували на профільній виставці "Aqua Ukraine" в Києві.

За ініціативою Держводагенства в приміщеннях лабораторії зробили капітальний ремонт, аби створити належні умови для розміщення та експлуатації нового лабораторного обладнання.

Сергій Трофанчук: про досягнення Сіверсько-Донецького БУВР за останні 7 років

Завдяки сучасному лабораторному обладнанню значно збільшився перелік показників для вимірювань забруднюючих речовин. За рахунок Донецького обласного фонду охорони навколишнього природного середовища отримали основне та допоміжне лабораторне обладнання, лабораторні меблі та оргтехніку на суму близько 14 мільйонів гривень.

Також отримали обладнання для пробопідготовки та підвищення чутливості методів вимірювання у рамках проєкту Координатора проектів ОБСЄ в Україні та в рамках Меморандуму про взаєморозуміння, підписаного між Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Державним агентством водних ресурсів України.

Загалом в Україні працюють чотири сучасних лабораторних центри: окрім Слов’янська, в Івано-Франківську, Вишгороді та Одесі.

Лабораторія в Слов’янську в наступному році має намір атестуватися за міжнародною сертифікацією.

Створення таких центрів та їх сучасне обладнання – реалізація європейського підходу до моніторингу вод. Фахівці кажуть, це Євроінтеграція в дії.

Презентуємо лабораторію моніторингу вод Східного регіону на Міжнародній виставці «AQUA UKRAINE 2021»

Поділитися:
Наш посильний внесок у спільний добробут з нагоди Дня Конституції
28.06.2022 20:07
У прифронтовому місті Слов’янськ, яке героїчно виборює своє конституційне право на мирне й безпечне життя, не припиняються роботи з благоустрою. До зусиль комунальників доєднали свої зусилля і ми –…
У фокусі обговорень громадськості – шкода водним ресурсам внаслідок збройної агресії рф
22.06.2022 11:49
Громадська рада при Державному агентстві водних ресурсів України обговорила питання методології оцінки завданої шкоди довкіллю, збитків і потреб внаслідок збройної агресії рф, повідомляє сайт…
Природоорієнтовані рішення в урбанізованому просторі: кращі світові практики і покрокове впровадження
21.06.2022 18:38
21 червня фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів узяли участь в онлайн-зустрічі робочої групи водного сектору за темою «Природоорієнтовані рішення у водному…