EUКраїна: про ЄВРОінтеграцію простими словами на прикладах

За ініціативи Уряду та підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні спільно з проектом ЄС Association4U в Україні розпочалась загальнодержавна роз’яснювально-інформаційна кампанія EUkraina. Її мета – просто і доступно розповісти про базові європейські цінності, розкрити практичний зміст євроінтеграції і ті переваги й можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС.

Євроінтеграція є пріоритетом української влади. Згідно з євроінтеграційним курсом Уряд взяв на себе зобов’язання проводити реформи, які поступово перетворять Україну на розвинену країну з високим рівнем життя.

6 базових цінностей Європейського Союзу – Повага до людської гідності, Свобода, Демократія, Рівність, Верховенство права, Повага до прав людини – це світоглядні принципи, які є близькими і зрозумілими кожному з нас. Адже всі ми хочемо жити в комфортній та безпечній країні, вільно подорожувати й навчатися, знати, що в державі діють єдині для всіх закони. Євроінтеграція України є зміною світоглядних принципів на всіх рівнях життя і рухом до європейського добробуту.

Впровадження європейських підходів до моніторингу вод в Україні – це також Євроінтеграція у дії. Відповідно до вимог Водної рамкової Директиви ЄС в Україні введено новий Порядок здійснення державного моніторингу вод. І саме в басейні Сіверського Дінця уперше серед річкових басейнів України два роки тому розпочато виконання діагностичного моніторингу за новим законодавством та європейськими вимогами.

Відповідно до європейських стандартів Держводагентством здійснюється трансформація існуючої системи моніторингу поверхневих вод та облаштування 4 базових лабораторій для забезпечення виконання вимірювань пріоритетних забруднюючих речовин. Одна з них – оновлена лабораторія моніторингу вод Східного регіону у складі Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів. Це дає можливість контролювати якість води відповідно до європейських стандартів задля досягнення в майбутньому доброго екологічного стану масивів поверхневих вод.

Про урядову інформаційну кампанію EUkraina докладніше.

Долучайтеся до кампанії та завантажуйте рамку EUkraina на фото вашого профілю у Фейсбук за лінком.

Лабораторію Сіверсько-Донецького БУВР відвідали представники Мінреінтеграції
15.05.2021 16:23
14 травня у Слов’янську на базі Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів відбулась нарада Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. На запрошення…
Проблеми зрошення в зоні ризикованого землеробства обговорювались на нараді Мінреінтеграції в Сіверсько-Донецькому БУВР
14.05.2021 14:10
Про перспективи розвитку зрошуваного землеробства як державно-приватного партнерства в сучасних умовах господарювання на території Донецької області йшлося на нараді Міністерства з питань…
До Дня екологічної освіти 2021: ЕКОосвіта й ЕКОвиховання – в пріоритеті у водників Сіверського Дінця
13.05.2021 08:45
Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів у своїй діяльності протягом року тісно взаємодіє з різними освітніми закладами з питань екологічної освіти та виховання. У прагненні сформувати…