Держводагентство звітувало про підсумки роботи водної галузі у 2021 році

Сьогодні, 18 лютого, фахівці водної сфери басейну Сіверського Дінця долучились до перегляду відеотрансляції публічного звіту в.о. Голови Держводагентства Олексія Кузьменкова про результати діяльності Державного агентства водних ресурсів України за 2021 рік.

Захід вже традиційно відбувався у конференц-залі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ». До участі були запрошені представники громадських рад та громадських об’єднань, професійних спілок і водогосподарських організацій, профільні експерти та засоби масової інформації.

У публічному звіті йшлося про виконання основних функцій із забезпечення потреб населення та галузей економіки у водних ресурсах і здійснення їх міжбасейнового перерозподілу, захист від шкідливої дії вод, ведення державного водного кадастру та державного обліку водокористування, надання адміністративних послуг, проведення погоджувальних процедур і т.ін.

Розглянуто виконання таких напрямків діяльності, визначених пріоритетними, як інтегроване управління водними ресурсами за басейновим принципом, здійснення державного моніторингу вод, розробка планів управління річковими басейнами. Озвучені підсумки проведення інвентаризації водних об’єктів та об’єктів інфраструктури водогосподарсько-меліоративного комплексу, результати нормотворчої діяльності.

Говорили й про взаємодію зі стейкхолдерами та іншими заінтересованими сторонами, роботу басейнових рад та громадської ради при Держводагентстві, транскордонне та міжнародне співробітництво.

Наприкінці публічного звіту в.о. Голова Держводагентства Олексій Кузьменков окреслив основні напрямки та пріоритети діяльності на 2022 рік і відповів на питання присутніх на заході.

Поділитися:
Міндовкілля: стратегія водного сектора на воєнний та відбудовний період
07.05.2022 19:40
Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець обговорив з в.о. голови Держводагентства Олексієм Кузьменковим стратегічний план робіт на воєнний та відбудовний період для…
Уряд схвалив законопроєкт, який спрощує адмінпроцедури у водогосподарській сфері
03.05.2022 13:22
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 29 квітня підтримав законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції господарської діяльності у сфері розвитку…
Міндовкілля: удосконалено порядок ведення державного водного кадастру
21.04.2022 12:45
Відповідне рішення прийняли на засіданні Кабінету Міністрів України, повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України. Ним затвердили зміни до Порядку ведення…