Держводагентство звітувало про підсумки роботи водної галузі у 2021 році

Сьогодні, 18 лютого, фахівці водної сфери басейну Сіверського Дінця долучились до перегляду відеотрансляції публічного звіту в.о. Голови Держводагентства Олексія Кузьменкова про результати діяльності Державного агентства водних ресурсів України за 2021 рік.

Захід вже традиційно відбувався у конференц-залі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ». До участі були запрошені представники громадських рад та громадських об’єднань, професійних спілок і водогосподарських організацій, профільні експерти та засоби масової інформації.

У публічному звіті йшлося про виконання основних функцій із забезпечення потреб населення та галузей економіки у водних ресурсах і здійснення їх міжбасейнового перерозподілу, захист від шкідливої дії вод, ведення державного водного кадастру та державного обліку водокористування, надання адміністративних послуг, проведення погоджувальних процедур і т.ін.

Розглянуто виконання таких напрямків діяльності, визначених пріоритетними, як інтегроване управління водними ресурсами за басейновим принципом, здійснення державного моніторингу вод, розробка планів управління річковими басейнами. Озвучені підсумки проведення інвентаризації водних об’єктів та об’єктів інфраструктури водогосподарсько-меліоративного комплексу, результати нормотворчої діяльності.

Говорили й про взаємодію зі стейкхолдерами та іншими заінтересованими сторонами, роботу басейнових рад та громадської ради при Держводагентстві, транскордонне та міжнародне співробітництво.

Наприкінці публічного звіту в.о. Голова Держводагентства Олексій Кузьменков окреслив основні напрямки та пріоритети діяльності на 2022 рік і відповів на питання присутніх на заході.

Поділитися:
Про відновлення і розбудову миру в аспектах захисту довкілля: стартував навчальний інтенсив від ПРООН
11.08.2022 19:17
Сьогодні, 11 серпня, у місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області стартував дводенний тренінговий інтенсив у межах проєкту «Підтримка ЄС на сході України – відновлення, розбудова миру та…
"Артерія життя": як війна вбиває Сіверський Донець
02.08.2022 08:49
Вже близько пів року по найбільшій ріці українського сходу проходить ділянка фронту з російськими окупантами. Росіяни обстрілюють позиції ЗСУ на правому березі Дінця та поки марно намагаються…
Нафтопродукти та нітрити. Що ще цього літа знайшли у воді з Сіверського Дінця та його приток
30.07.2022 19:14
У червні та липні в басейні Сіверського Дінця, де беруть питну воду для усієї Донеччини, фахівці зафіксували ртутне забруднення у 8,5 рази більше від дозволеного. Показники азоту та нітритів…