Баварсько-Український міжгалузевий онлайн-форум з фокусом на водне господарство

Перехід на дистанційні форми взаємодії дає можливість в режимі реального часу, не виходячи з кабінету, обмінюватись досвідом із закордонними колегами.

Тиждень тому фахівці водної сфери вивчали досвід Ізраїлю з управління водними ресурсами в умовах змін клімату і зростаючого дефіциту води. І ось вже нова зустріч в онлайн-форматі в рамках Баварсько-Українського міжгалузевого форуму з фокусом на водне господарство.

Управління водними ресурсами в умовах змін клімату і зростаючого дефіциту води. Досвід Ізраїлю

Захід, до участі в якому 18 листопада долучилось і керівництво Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, організований Німецько-Українською промислово-торговельною палатою за дорученням Баварського державного Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики.

Баварсько-Український міжгалузевий онлайн-форум дав можливість його учасникам обмінятись корисним досвідом у сфері водного господарства, водопідготовки та водопостачання, моніторингу якості вод та боротьби з їх забрудненням.

А також його організатори мали на меті розширити перспективи для співпраці та експорту провідних європейських технологій, товарів та послуг в Україну завдяки обміну контактами українських та баварських підприємств водної галузі.

Що потрібно, аби врятувати річку Деркул?
26.11.2021 16:41
Місцеві кажуть, що колись по річці Деркул на Луганщині, ходили кораблі. Сьогодні це маленька заросла річка, яка майже вмирає. Але мешканці Біловодської громади налаштовані її врятувати, тому що…
ЕКОпросвіта заради сталого розвитку: інтегроване управління водними ресурсами за басейновим принципом
26.11.2021 16:13
Сьогодні, 26 листопада, фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів долучились до участі у черговому навчальному семінарі з питань охорони довкілля та сталого розвитку. …
8 грудня – онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону
26.11.2021 13:19
8 грудня 2021 року о 10-00 у Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбудеться чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. У зв’язку з карантинними…