Басейнова рада Сіверського Дінця та нижнього Дону

Басейнова рада Сіверського Дінця та нижнього Дону

Басейнова рада Сіверського Дінця та нижнього Дону є консультативно-дорадчим органом у межах суббасейнів Сіверського Дінця та нижнього Дону і діє на території Харківської, Донецької та Луганської областей.

"

30 червня – онлайн-засідання

басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону

30 червня 2021 року відбудеться чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону.

Під час засідання планується розглянути питання щодо плану роботи басейнової ради на 2021 рік; Плану управління ризиками затоплень району річкового басейну Дону; розробки елементів Плану управління річковим басейном Дону у 2021 році із залученням експертної підтримки; здійснення діагностичного та операційного моніторингу поверхневих вод.

До участі у заході запрошені члени басейнової ради, представники органів влади та місцевого самоврядування, експерти, фахівці водогосподарського та екологічного напрямків, підприємства-водокористувачі, науковці, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Онлайн-засідання розпочнеться 30 червня 2021 року о 10:00 у форматі відео-конференції на платформі Zoom за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/72000484582?pwd=K0xML0s1TXAyeXRhZUs4OXZmKzZsdz09.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до контактної особи: Ірина Сидоренко (06262) 2-61-61, e-mail: sd@sdbuvr.gov.ua.

Технічна підтримка: Дмитро Котляров (050) 018-85-90.

Акредитація ЗМІ: Юлія Киркач (050) 901-83-47.

Наказ про затвердження Положення про басейнову раду Сіверського Дінця та нижнього Дону і її персонального складу (завантажити файл)

Протокол зборів представників заінтересованих сторін щодо формування складу басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону (завантажити файл)

План роботи басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону на 2020 рік (завантажити файл)


Інформація про проведені засідання басейнової ради

21 березня 2019 року, напередодні Всесвітнього дня води, у Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. Представники влади і громади, фахівці-водники та водокористувачі кожної з трьох областей, через які тече наш Сіверський Донець, обговорювали плани на поточний рік і на перспективу задля досягнення «доброго» стану вод... (докладніше)

Протокол засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону 21 березня 2019 року завантажити файл

* * *

28 листопада 2019 року на засіданні басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів йшлося про План управління річковим басейном як один з основних інструментів для досягнення «доброго» стану вод та впровадження європейських стандартів у моніторинг якості поверхневих вод. Вже вдруге в цьому році для вирішення важливих питань річкового басейну збираються стейкхолдери з Харківської, Донецької та Луганської областей, які увійшли до складу басейнової ради, а також запрошені, представники різних щаблів влади і громадських об’єднань, різних галузей економіки та сфер діяльності, об’єднані спільною метою – досягнення «доброго» стану вод у суббасейнах Сіверського Дінця та нижнього Дону... (докладніше)

Протокол засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону 28 листопада 2019 року (завантажити файл)

* * *

26 червня 2020 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів у режимі відео-конференції відбулось третє засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. Серед важливих на часі питань: розробка наступних елементів Плану управління річковим басейном Дону, які в 2020 році планується здійснити із залученням експертної підтримки – в рамках проєктів Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні; здійснення діагностичного моніторингу масивів поверхневих вод району басейну річки Дон, який за новою програмою з 1 липня 2020 року буде виконуватись у більшій кількості створів за розширеним переліком показників та інші... (докладніше)

Протокол засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону 26 червня 2020 року (завантажити файл)

* * *

21 вересня 2020 року в рамках відзначення Дня Сіверського Дінця 2020 відбулось позачергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. З урахуванням карантинних вимог засідання проходило в онлайн-форматі... (докладніше)

В рамках позачергового засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону було представлено основні водно-екологічні проблеми, які визначені в рамках розробки Плану управління річковим басейном Дону, до яких входять забруднення органічними, біогенними та небезпечними речовинами, гідроморфологічні зміни, а також можливі ризики від збройного конфлікту. А також дано старт процесу консультацій з громадськістю щодо головних водно-екологічних проблем суббасейну Сіверського Дінця, які триватимуть до 1 листопада 2020 року.

Інформаційні матеріали про водно-екологічні проблеми суббасейнів Сіверського Дінця та нижнього Дону завантажити у форматі PDF

Свій відгук про головні водно-екологічні проблеми басейну Дону просимо Вас залишити шляхом заповнення опитувальника (перейти за посиланням). Для нас важлива Ваша думка та коментарі!

Протокол засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону 21 вересня 2020 року (завантажити файл)

* * *

23 грудня 2020 року в уже звичному форматі відео-конференції відбулось чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону .

"