Анонси подій
Увага! ХІ творчий КОНКУРС "Сіверський Донець – очима молоді"!

    В рамках відзначення ДНЯ СІВЕРСЬКОГО ДІНЦЯ - 2017 Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією "Сіверський Донець – відродження" за підтримки Донецької, Луганської та Харківської облдержадміністрацій і Харківської обласної ради проводить
ХІ творчий конкурс "Сіверський Донець – очима молоді".

    До участі у конкурсі «Сіверський Донець – очима молоді» запрошуються учні та студенти загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів території Придінців’я – Харківської, Донецької та Луганської областей.

    Конкурс проводиться за номінаціями:

    Конкурсна робота повинна відповідати:

    Умови участі в конкурсі детальніше (завантажити)
Форма супровідного листа від навчального закладу (завантажити)

    Прийом творчих робіт завершено. Наразі триває робота експертної комісії з оцінювання. Про підсумки конкурсу буде оголошено пізніше. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

   

XV Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE – 2017

    7-9 листопада 2017 року у м.Київ відбуватиметься XV Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE – 2017.

    AQUA UKRAINE - це схвалений UFI і вже традиційний щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.

    Організатор - ТОВ "Міжнародний виставковий центр", за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства екології та природніх ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Асоціації "Питна вода України", Messe Berlin GmbH.

    AQUA UKRAINE традиційно проводиться в складі міжнародної спеціалізованої виставки та ряду науково-практичних конференцій і семінарів.

    Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна".

    Контакти: ТОВ "Міжнародний виставковий центр", тел.: (044) 201-11-62, 201-11-54, e-mail: aqua@iec-expo.com.ua

    Детальніше: http://www.iec-expo.com.ua/uk/aquaua-2017.html.

   

Шановні водокористувачі!

    У зв’язку з набуттям з 04.06.2017 року Держводагентством України повноважень щодо видачі водокористувачам дозволів на спецводокористування, Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів у жовтні – листопаді 2017 року будуть проводитися семінари на тему: «Порядок отримання та форма дозволу на спецводокористування. Нормативний розрахунок водокористування і водовідведення (обґрунтування потреби у воді)» у містах Слов’янськ, Маріуполь, Лисичанськ, Харків.

    На семінарі буде надано інформацію, практичні рекомендації та роз’яснення щодо підготовки матеріалів для отримання дозволу на спец водокористування підприємствами і організаціями Харківської, Донецької та Луганської областей.

    Більш детальну інформацію щодо умов участі у семінарах буде розміщено на сайті басейнового управління.

    Телефони для довідок:

   

До уваги водокористувачів!

    З 4 червня 2017 року, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру», Водного кодексу України, Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Держводагентство розпочало видачу дозволів на спеціальне водокористування. Детальніше – на офіційному сайті Держводагентства України: http://scwm.gov.ua/news/...

    Водокористувачі Харківської, Донецької та Луганської областей мають надавати документи для отримання дозволу на спец водокористування до Центру надання адміністративних послуг м. Харкова, що знаходиться за адресою: м. Харків, Гімназійна набережна, 26.

    Перехід на офіційний веб-сайт Центру надання адміністративних послуг м. Харкова.

    Для отримання дозволу на спеціальне водокористування водокористувач звертається до відповідних центрів надання адміністративних послуг із заявою, до якої додаються обґрунтування потреби у воді з помісячним нормативним розрахунком водокористування і водовідведення (затверджено наказом Мінприроди від 23.06.2017 № 234, зареєстрованим у Мін'юсті 21.07.2017 за №№ 887/30755-888/30756); Документи можна надавати нарочно або кур'єрською поштою.

   

Сектор Держводагентства у Донецькій, Луганській і Харківській областях

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 393 «Про затвердження положення про Державне агентство водних ресурсів України» та структури центрального апарату Держводагентства України, враховуючи, що територіальні органи Держводагентства у Донецькій та Луганській областях реорганізовано, їх функції з 26.04.2016 виконуватимуться сектором у Донецькій, Луганській та Харківській областях, що розміщений за адресою: 61145, м. Харків, вул. Космічна, 21.

    Сектор є самостійним структурним підрозділом центрального апарату Держводагентства України, здійснює свою діяльність у сфері управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів на території Донецької, Луганської та Харківської областей.

    До функцій сектору в Донецькій, Луганській та Харківській областях відноситься:

    - надання висновків дозвільним органам щодо можливості видачі дозволу на спец.водокористування;

    - погодження нормативів водопостачання;

    - встановлення режимів роботи водосховищ, водогосподарських систем та каналів (крім тих, що встановлюються відповідно до Порядку розроблення та встановлення режимів роботи водосховищ комплексного призначення, водогосподарських систем і каналів, затвердженого наказом Мінприроди України від 07.02.2012 № 46 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.03.2012 за № 393/20706);

    - встановлення режимів роботи для орендованих водних об’єктів;

    - погодження договорів оренди водних об'єктів;

    - погодження проектів на проведення робіт на землях водного фонду (крім робіт на землях, зайнятих морями), пов’язаних з будівництвом гідротехнічних, лінійних та гідрометричних споруд, прокладенням кабелів, трубопроводів, інших комунікацій, а також виконанням бурових та геологорозвідувальних робіт;

    - погодження проектів встановлення розмірів смуг відведення та режиму користування ними;

    - погодження меж зон санітарної охорони водних об’єктів;

    - погодження створення на річках та у їх басейнах штучних водойм та водопідпірних стінок;

    - погодження документації із землеустрою у випадках та порядку, визначених Земельним кодексом України та Законом України «Про землеустрій» щодо відповідності зазначеної документації водному законодавству (крім документації із землеустрою, що стосується морів, морських заток та лиманів, а також їх прибережних захисних смуг);

    - здійснення за згодою Держводагентства інших владних функцій у сфері управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів, передбаченні чинним законодавством.

    Сектор у Донецькій, Луганській та Харківській областях Державного агентства водних ресурсів України розташований за адресою:

    61145, м. Харків, вул. Космічна, 21.

    Тел.: (057) 701-25-80, (057) 702-20-52. E-mail: hark_to@scwm.gov.ua.

    В.о. завідувача сектору – Музиченко Олена Ігорівна. Приймальні дні – понеділок, середа, п'ятниця: з 14-00 до 16-00.

    Детальнішу інформацію дивіться на сайті Держводагентства України за посиланням: http://scwm.gov.ua.

   

Зміни в адресі

    Вулиця Комунарів м. Слов’янська, на якій розташоване Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів, згідно рішення Слов’янської міської ради від 11.09.2015 № 23-LXXXII-6 перейменована на вулицю Торську, на підставі чого 24.11.2015 внесені відповідні зміни до установчих документів Сіверсько-Донецького БУВР у встановленому законодавством порядку.